sobota, 5 września 2015

Czyżby stały członek boskiego kręgu? O.o


HOSHIKO AI
Staż, staż Rin.... Trzeba się w końcu jakoś do tego zabrać, więc dobra xD. Rin, jako iż była na okresie trwającym dwa miesiące nie zniechęciła się tym. Brawa dla niej.
Jeżeli rozchodzi się o jej pracę. Chm... Jej zgłoszenia były zgodne ze wzorem panującym u nas. Pomagała przy tworzeniu znaczącyaa szablonu w dość znaczący sposób. Oraz te kochane odznali (kocham cię Yato (-^〇^-))
Nie jest osobą kłótliwą, wywyższającą się itp. A charakter mimo wszystko ją tu duże znaczenie (〜^∇^)〜
Moja ocena  to 6. I co szczena opadła? XD


DATTEBAYO
Jeśli chodzi o podsumowanie stażu naszej Rin. Jestem zdecydowanie na tak! Dziewczyna w pełni sobie zasłużyła na miejsce wśród nas z prawami administratorskimi. Brawa dla Niej. Mimo nielicznych pomyłek dzielnie dążyła do końca stażu! I co najlepsze wytrwała do końca, więc witamy Rin-chan wśród bogów!

Z czystym sumieniem dam jej 5 :)YURIKO HACHI
Jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej jestem na tak! Niewiele jest osób, które wytrzymałyby z niektórymi pomysłami naszej trójcy, ale Rinuś spisała się na medal. Oprócz regularnego dodawana poprawnie zrobionych zgłoszeń, Rin-chan stworzyła również szereg prześlicznych odznaczeń, które wkrótce zaczniemy przyznawać na Boskim Wyroku. Wystawiam jej mocną 5+. To zaszczyt mieć Cię w naszym gronie. ;*


Niebo, jak widać, zawsze jest jednomyślny, więc witamy Rin-chan oficjalnie przy okrągłym stole Niebiańskich Wyroczni 〈( ^.^)ノ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz