Zgłoś się, Herosie!

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością znalezienia się w Niebie, musisz tylko wypełnić poniższe zgłoszenie. I oczywiście przeczytać regulamin.

Tytuł bloga: np. Z siekierką przez świat
Nick Herosa: np. Kasztan
Linka dzieła: np. www.zbieramsiekierki.blogspot.com
Boska dokumentacja: tzn. krótki opis opowiadania
Boska przynależność: np. Naruto, Kuroko no Basket, 
Hasło: ukrywa się w regulaminie

Uwagi:
1. Krótki opis. Nie cały esej. 
2. Zgłaszając się tutaj, dajesz nam pozwolenie na zrobienie screen'a. Jeżeli nie wyrażasz zgody, możesz umieścić w zgłoszeniu link do obrazka, który ma posłużyć za nagłówek.
*preferujemy obrazki*
3. Prosimy zapoznać się z poprawkami bety i uwzględnić je w opisie (w ciągu trzech dni). Jeśli czynność zostanie pominięta – korekta zostanie naniesiona przez nas.

3 komentarze:

 1. https://itasaku-honto-no-yume.blogspot.com/
  Hontō no Yume
  ItaSaku – krótka, składająca się z sześciu rozdziałów, historia dzieje się w czasach Drugiej Wielkiej Wojny Shinobi. Opowieść jest całkowicie niekanoniczna, jednak wszystkie postacie występują w kanonie Naruto.
  Sakura – młoda kunoichi z Amegakure, podążająca za ideami swojej rodziny oraz pragnąca od życia czegoś więcej.
  Itachi – chluba swojego klanu, członek ANBU, którego tajemniczość i wewnętrzna sprzeczność racji pobudza emocje, głęboko zakorzenione w świadomości.
  Historia nie jest romantyczna, ale ma swój klimat. W końcu wojna i miłość są sobie bliskie.
  Autor: Adaline
  Kategoria: Naruto
  h: niebko

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł bloga: Przeraźliwie Nudno
  Nick Herosa: Banshee
  Linka dzieła: https://przerazliwie-nudno.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Zbiór jednopartówek ze świata Naruto, w rolach głównych dominują pary kanoniczne, ale nie tylko.
  Boska przynależność: Naruto, zbiór opowiadań
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 3. Tutuł bloga: "Odpowiedzialność głowy rodziny" (Kazoku No Atama No Sekinin 家族の頭の責任)
  Nick Herosa: Kita (北)
  Link dzieła: http://kazoku-no-atama.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Daichi Ochidy zmuszona zostaje przyjąć tytuł głowy klanu. Dziewczyna przybiera męskie imię, nosi męski strój, jednak niekoniecznie ukrywa się ze swoją kobiecością. Życie nie oszczędza jej, zsyłając na jej drogę jedno nieszczęście za drugim. Z czasem okazuje się, że jeden z członków jej byłej drużyny znalazł się w podobnej sytuacji. Interesy, które prowadzą ich klany, łączą ich ze sobą... tylko w jaki sposób? Rodzą nienawiść czy miłość? Kim jest ten chłopak z dawnych lat? I jak odnajdzie się on w zawiłym świecie demonów, a nawet bezpośrednio w ich domu?

  "Demony z natury były niepokornie i nie lubiły nikomu się podporządkowywać. Ten szczególny demon został postawiony między młotem a kowadłem. Mógł podporządkować się śmierci (...) lub też zastosować się do woli zielonookiej i postawić się bożkowi. Walka z shinigami była absolutnie bezsensowna(...), jednak sama jej wizja dawała chociażby teoretyczną szansę na coś dalej. Po śmierci nie było już nic. Obstając po stronie Ochidy demon mógł przynajmniej żywić nadzieję, że uda im się jakoś wyjść z opresji, a więc po tym wszystkim wciąż będzie na nich czekać coś. Coś - niezdefiniowana przyszłość, a raczej nierealne, pobożne życzenie, marzenie o przyszłości należące do osoby, której przyszło się żegnać z własnym żywotem przedwcześnie. Niemniej, „coś" zawsze było lepsze niż „nic".
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń