Zgłoś się, Herosie!

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością znalezienia się w Niebie, musisz tylko wypełnić poniższe zgłoszenie. I oczywiście przeczytać regulamin.

Tytuł bloga: np. Z siekierką przez świat
Nick Herosa: np. Kasztan
Linka dzieła: np. www.zbieramsiekierki.blogspot.com
Boska dokumentacja: tzn. krótki opis opowiadania
Boska przynależność: np. Naruto, Kuroko no Basket, 
Hasło: ukrywa się w regulaminie

Uwagi:
1. Krótki opis. Nie cały esej. 
2. Zgłaszając się tutaj, dajesz nam pozwolenie na zrobienie screen'a. Jeżeli nie wyrażasz zgody, możesz umieścić w zgłoszeniu link do obrazka, który ma posłużyć za nagłówek.
*preferujemy obrazki*
3. Prosimy zapoznać się z poprawkami bety i uwzględnić je w opisie (w ciągu trzech dni). Jeśli czynność zostanie pominięta – korekta zostanie naniesiona przez nas.

9 komentarzy:


 1. Tytuł bloga: Dziewczyna z dalekiej Syberii
  Nick Herosa: Mariko
  Linka dzieła: http://when-wemeet-again.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Noriko w wieku 5 lat straciła matkę. Razem siostrami trafiła pod opiekę despotycznej ciotki. W małej osadzie poznaje Isona i jego brata Inara. Całą trójkę połączyła przyjaźń. A później między nią a starszym bratem zrodziło się uczucie. Gdy oboje mają po 16 lat. Bracia muszą wyjechać z decyzji rodziców. Po 9 latach postanawia odnaleźć przyjaciela i miłość. Lecz rzeczywistość okazuje się być bolesna.
  Boska przynależność: Ai no kusabi OC( nie yaoi)
  Hasło: okup

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł bloga: Pokemon chronicles
  Nick Herosa: Lusia
  Linka dzieła: pokemon-daisy.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Po udanej próbie zapanowania nad regionem Johto, Team Rocket poszerzył zakres swoich działań na dalsze rejony. Zapanował nad światem Pokemon niczym zabójcza plaga, wprowadził nowe prawa, szerzył zniszczenie w każdym kolejno przejmowanym mieście. Liga jak i pokazy zostały trwale zamknięte, liderom odbierano Pokemony, a jeśli się sprzeciwiali, zamykano ich bądź torturowano. Siedemnastoletnia Daisy, która żyje w tej tyranii już ponad rok, ukrywa własne Pokemony w skrytce pod drewnianym panelem; nie opuszcza swojego małego domku przy miasteczku Azalea, wytrwale oczekując na powrót brata, który zniknął kilka miesięcy wcześniej. Któregoś dnia jednak, gdy życie jej pokemonowej ulubienicy zostaje postawione na szali, Daisy decyduje się na kontratak - musi opuścić dom i skupić się na ciągłej ucieczce w towarzystwie dwóch zbiegłych liderów z sal Johto.
  Boska przynależność: Pokemon
  Hasło: Shisui nie powinien umrzeć

  (link do spisu znajduje się w zakładce ,,linkownia")

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł: Bitwa Katan
  Adres: http://bitwa-katan.blogspot.com/
  Autor: Sharona

  Kategoria: Naruto OC, Yaoi
  Opis:Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
  Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.

  Hasło:Shisui nie powinien umrzeć
  http://funkyimg.com/i/ZZ3B.png

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł bloga: Yume
  Nicki Herosów: Akemi Kagawa, Blady Księżyc
  Linka dzieła: http://ksiezyc-kagawa-yume.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Stale rozrastający się zbiór opowiadań o tematyce Naruto, pisanych, by autorki mogły się twórczo wyżyć. Nie zabraknie szaleństw, kontrowersji, Uchihy Madary, i Sabaku no Gaary.
  Boska przynależność: Naruto, Hentai, Yaoi, Zbiorowe, Zbiór Opowiadań.
  Hasło: Nie zgadzam się z nim, gdyby nie to wydarzenie Itachi nie miałby tak wcześnie Mangekyou Sharingana, ale trudno: „Shisui nie powinien umrzeć”.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł bloga:There ain't nothing better in life than true love and a homegrown tomato
  Nick: Blue_Bell
  Adres bloga: https://tomato-gardens.blogspot.com
  opis:Tomato gardens, to zbiór opowiadań związanych z uniwersum Naruto. Ich długość będzie zależna od autora, począwszy od krótkich drabble, po dłuższe, bardziej rozbudowane jednopartówki. Opowiadania w głównej mierze będą poświęcone paringom z mangi/anime Naruto Masashiego Kishimoto.
  Kategoria: Naruto, zbiór opowiadań, oneshoty/jednopartówki
  Hasło: Shisui nie powinien umrzeć

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł bloga: Inne historie Konohagakure
  Nick Herosa: Frelka
  Linka dzieła: https://historiekonohy.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Historie przygód z życia bohaterów serii Naruto. Oneshoty NaruHina, SasuSaku, historie bohaterów takich jak Kakashi, Iruka, Itachi... a także nowe postacie. Wbijaj i bądź na bieżąco!
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: Shisui nie powinien umrzeć

  OdpowiedzUsuń
 8. Tytuł: Zostanie Blizna - Nowe pokolenie Naruto
  Autor: Sharona
  Adres: zostanie-blizna.blogspot.com
  Status: Trwający
  Kategoria: Naruto
  Opis: Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.
  Link do strony: W zakładce linki https://zostanie-blizna.blogspot.com/p/copyright.html
  Link do buttonu: http://funkyimg.com/i/2AL9N.png


  Hasło na miesiąc sierpień to: „Shisui nie powinien umrzeć” - cóż już nie sierpień, ale to jedyne co zostało ;)

  OdpowiedzUsuń