Zgłoś się, Herosie!

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością znalezienia się w Niebie, musisz tylko wypełnić poniższe zgłoszenie. I oczywiście przeczytać regulamin.

Tytuł bloga: np. Z siekierką przez świat
Nick Herosa: np. Kasztan
Linka dzieła: np. www.zbieramsiekierki.blogspot.com
Boska dokumentacja: tzn. krótki opis opowiadania
Boska przynależność: np. Naruto, Kuroko no Basket, 
Hasło: ukrywa się w regulaminie

Uwagi:
1. Krótki opis. Nie cały esej. 
2. Zgłaszając się tutaj, dajesz nam pozwolenie na zrobienie screen'a. Jeżeli nie wyrażasz zgody, możesz umieścić w zgłoszeniu link do obrazka, który ma posłużyć za nagłówek.
*preferujemy obrazki*
3. Prosimy zapoznać się z poprawkami bety i uwzględnić je w opisie (w ciągu trzech dni). Jeśli czynność zostanie pominięta – korekta zostanie naniesiona przez nas.

13 komentarzy:

 1. https://itasaku-honto-no-yume.blogspot.com/
  Hontō no Yume
  ItaSaku – krótka, składająca się z sześciu rozdziałów, historia dzieje się w czasach Drugiej Wielkiej Wojny Shinobi. Opowieść jest całkowicie niekanoniczna, jednak wszystkie postacie występują w kanonie Naruto.
  Sakura – młoda kunoichi z Amegakure, podążająca za ideami swojej rodziny oraz pragnąca od życia czegoś więcej.
  Itachi – chluba swojego klanu, członek ANBU, którego tajemniczość i wewnętrzna sprzeczność racji pobudza emocje, głęboko zakorzenione w świadomości.
  Historia nie jest romantyczna, ale ma swój klimat. W końcu wojna i miłość są sobie bliskie.
  Autor: Adaline
  Kategoria: Naruto
  h: niebko

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł bloga: Przeraźliwie Nudno
  Nick Herosa: Banshee
  Linka dzieła: https://przerazliwie-nudno.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Zbiór jednopartówek ze świata Naruto, w rolach głównych dominują pary kanoniczne, ale nie tylko.
  Boska przynależność: Naruto, zbiór opowiadań
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 3. Tutuł bloga: "Odpowiedzialność głowy rodziny" (Kazoku No Atama No Sekinin 家族の頭の責任)
  Nick Herosa: Kita (北)
  Link dzieła: http://kazoku-no-atama.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Daichi Ochidy zmuszona zostaje przyjąć tytuł głowy klanu. Dziewczyna przybiera męskie imię, nosi męski strój, jednak niekoniecznie ukrywa się ze swoją kobiecością. Życie nie oszczędza jej, zsyłając na jej drogę jedno nieszczęście za drugim. Z czasem okazuje się, że jeden z członków jej byłej drużyny znalazł się w podobnej sytuacji. Interesy, które prowadzą ich klany, łączą ich ze sobą... tylko w jaki sposób? Rodzą nienawiść czy miłość? Kim jest ten chłopak z dawnych lat? I jak odnajdzie się on w zawiłym świecie demonów, a nawet bezpośrednio w ich domu?

  "Demony z natury były niepokornie i nie lubiły nikomu się podporządkowywać. Ten szczególny demon został postawiony między młotem a kowadłem. Mógł podporządkować się śmierci (...) lub też zastosować się do woli zielonookiej i postawić się bożkowi. Walka z shinigami była absolutnie bezsensowna(...), jednak sama jej wizja dawała chociażby teoretyczną szansę na coś dalej. Po śmierci nie było już nic. Obstając po stronie Ochidy demon mógł przynajmniej żywić nadzieję, że uda im się jakoś wyjść z opresji, a więc po tym wszystkim wciąż będzie na nich czekać coś. Coś - niezdefiniowana przyszłość, a raczej nierealne, pobożne życzenie, marzenie o przyszłości należące do osoby, której przyszło się żegnać z własnym żywotem przedwcześnie. Niemniej, „coś" zawsze było lepsze niż „nic".
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 4. Opowiadania fanfiction
  Rolaka

  rolaka-fanfiction.blogspot.com

  Twórcy mang, anime czy kreskówek znają tylko jedną historię i jej tropem podążają. Fani znają ich wiele i czasami nie da się ogarnąć, co tkwi w ich wyobraźni. A ja jestem fanką, która zmienia swoje upodobania co chwilę. Raz siedzę w mangach i anime, innym razem zaglądam do kreskówek, a jutro nie wiem, gdzie się znajdę. Zapraszam więc do zbioru opowiadań fanfiction, gdzie umieszczam one-shoty czy dłuższe historie na podstawie m.in Fairy Tail, Miraculous czy Detektywa Conana.

  zbiór opowiadań, ,Fairy Tail, Detective Conan (chyba jeszcze nie ma...), Boku no hero academia, crossover

  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł bloga: Odnajdź mnie w mroku
  Nick Herosa: Sayuri7
  Linka dzieła: http://ogien-konohy.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Wiesz, doszłam do wniosku, że nie wszystko jest tym, na co wygląda. Bycie shinobi wcale nie oznacza dorosłości, rodzicielstwo bezgranicznej miłości, przywództwo silnej woli, a ręce umazane krwią wciąż mogą czynić dobro. Ogień Konohy nie świeci wystarczająco mocno, żeby odgonić cienie i ukazać świat w jego prawdziwej formie. Szczerze mówiąc, chyba zbyt wielu ślepo na nim polega... nie uważasz? Czasami mam wrażanie, że warto odwrócić wzrok w całkowicie innym kierunku, może akurat tam widok będzie bardziej klarowny. ItaSaku
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł bloga: Sześć godzin
  Nick Herosa: Okeyla
  Linka dzieła: https://6-godzin-ss.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Jedna misja odmienia dotychczasowe życie Sakury Haruno, której drużyna ma za zadanie schwytać ostatniego członka niebezpiecznej organizacji. Chwila nieuwagi decyduje o policzonym czasie dziewczyny. Sześć godzin. Trzysta sześćdziesiąt minut.
  Przeżyje albo umrze.

  6 godzin strachu, cierpienia. Niepewności. 6 godzin na życie i miłość.
  A co ty zrobiłbyś z ostatnimi sześcioma godzinami życia? Pamiętaj jednak o jednej zasadzie: istnieje cień szansy, że przetrwasz.

  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł bloga: Po prostu Gaara
  Nick Herosa: Sayuri Shirai
  Linka dzieła: https://poprostugaara.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Zgodnie z tytułem bloga, będzie to miejsce, gdzie można po prostu znaleźć Gaarę. Lata temu pisałam opowiadania, które jedynie zajmowały mi miejsce na laptopie, ale ostatnio postanowiłam to zmienić. Niech i inni fani tej postaci mogą spróbować znaleźć nowe opowiadania, które dotyczyć będą Gaary.
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 8. Tytuł bloga: Vongola famiglia - Dziesiąta generacja
  Nick Herosa: Domi L
  Linka dzieła: https://vongola-famiglia-dziesiata-generacja.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Oto historia dziesiątej generacji - Sawady Tsunayoshi'ego i jego towarzyszy.
  Boska przynależność: Katekyo Hitman Reborn!
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 9. https://uchihasaradadiares.blogspot.com/
  Adaline
  Uchiha Sarada Diares
  Boruto/Naruto
  Mówi się, że nikt tak jak ludzie, nie potrafi kochać i nienawidzić jednocześnie. Kochać do granic możliwości nienawidzić, tak bardzo pragnąc zemsty… Nigdy nie byłam zwyczajna. Od kiedy pamiętam, w moim życiu było mnóstwo silnych osób. Ja byłam jedną z nich, a przynajmniej starałam się nią być. Moja mama była rozpoznawalna jako jedna z najlepszych medycznych ninja na świecie, spadkobierczyni Byakugō no In. Mój tata był jednym z ostatnich, ocalałych członków klanu Uchiha oraz reinkarnacją Indry Ōtsutsuki. Posiadacz Wiecznego Mangekyō Sharingan i Rinnegan. Czyni mnie to hybrydą, a w zasadzie trybrydą. Nazywam się Sarada Uchiha i jestem spadkobierczynią prawie wszystkiego, co sam świat już przyniósł.
  H: niebko

  OdpowiedzUsuń
 10. Tytuł bloga: Śmiertelna nić przeznaczenia
  Nick Herosa: Asymonna
  Linka dzieła: https://smiertelna-nic-przeznaczenia.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Historia opowiada o trudnych relacjach między Arią i Itachim, którzy połączeni są śmiertelną nicią przeznaczenia. Oboje odkrywają, że nie mogą bez siebie żyć, mimo iż mogą darzyć siebie nawet nienawiścią. Psychologiczna gra, w której sidła wpadła dziewczyna, zmusza ją do spojrzenia na swojego biznesowego konkurenta z zupełnie innej perspektywy.
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 11. Pozory czasem mylą
  Rolaka
  https://rolaka-fanfiction.blogspot.com/2018/11/pozory-czasem-myla-premiera.html

  Wraz z pierwszym dniem jesieni bolesne wspomnienia zawsze odżywają.
  Wraz z drugim dniem jesieni znowu próbują być zapomniane.
  A gdy trzeci dzień przybywa, okazuje się, że przeszłość jeszcze nie dobiegła końca.
  Lucy wciąż boryka się z traumatycznym zdarzeniem z przeszłości, choć stawia kolejne kroki ku lepszej przyszłości. Świat wokół zmienia się, poznaje nowych ludzi, akceptuje siebie i bliznę na policzku.... Jednak mury nie opadają.
  Kolejne budynki stają się ofiarą podpalacza.
  Kolejne wskazówki nakazują mieszkańcom miasta milczenie.
  A kolejne pytania wskazują na związek podpaleń z porwaniem sprzed dziesięciu laty.
  Bo można wybaczyć, ale nigdy zapomnieć...

  Fairy Tail

  niebko

  OdpowiedzUsuń
 12. Tytuł bloga: Ku zjednoczeniu Pięciu Nacji: Pięciu wybrańców
  Nick Herosa: Karasu
  Linka dzieła: https://kuzjednoczeniupieciunacji.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Od tej pamiętnej nocy, gdy niebo rozświetliły jaskrawe symbole, a powietrze przeszyły jazgotliwe krzyki, minęło osiemnaście lat. Świat shinobi stanął na progu Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, gdy niebo znów rozbłysło. Przyszedł czas, by wypełniło się proroctwo zesłane przez bogów.
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń
 13. Tytuł bloga: Który bóg najtaniej sprzeda mi zbawienie?
  Nick Herosa: Sayuri7
  Link dzieła: http://zbawienie-na-sprzedaz.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Gdzie osiągnę zbawienie najtaniej? Który z was zaoferuje najwięcej za moją duszę? Zbiór opowiadań z fandomu Naruto, wiele różnych zestawień.
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: niebko

  OdpowiedzUsuń