Zgłoś się, Herosie!

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością znalezienia się w Niebie, musisz tylko wypełnić poniższe zgłoszenie. I oczywiście przeczytać regulamin.

Tytuł bloga: np. Z siekierką przez świat
Nick Herosa: np. Kasztan
Linka dzieła: np. www.zbieramsiekierki.blogspot.com
Boska dokumentacja: tzn. krótki opis opowiadania
Boska przynależność: np. Naruto, Kuroko no Basket, 
Hasło: ukrywa się w regulaminie

Uwagi:
1. Krótki opis. Nie cały esej. 
2. Zgłaszając się tutaj, dajesz nam pozwolenie na zrobienie screen'a. Jeżeli nie wyrażasz zgody, możesz umieścić w zgłoszeniu link do obrazka, który ma posłużyć za nagłówek.
*preferujemy obrazki*
3. Prosimy zapoznać się z poprawkami bety i uwzględnić je w opisie (w ciągu trzech dni). Jeśli czynność zostanie pominięta – korekta zostanie naniesiona przez nas.

3 komentarze:

 1. Tytuł bloga: Sairento Eiyū
  Nick Herosa: coyo
  Linka dzieła: http://sairento-eiyu.blogspot.com
  Boska dokumentacja: Detektyw z wydziału zabójstw wraz z grupką nastolatków nie może znieść, że miasto w jakim żyje jest sztuczne, a wszyscy pokazują tylko jego świetność oraz blask. Halo, a co z tą gorszą częścią Konohagakure? Czemu wszystko zakopywane jest pod dywan i cierpią przez to niewinni mieszkańcy? Pewnie, można wyjechać! Ale ta grupka jest zbyt zdeterminowana by to zrobić. Wolą działać, jednak nie przewidują jednego — własnego upadku.
  Boska przynależność: Naruto 
  Hasło: nie ma hasła dla kwietnia, a jeśli chodzi o hasło na marzec — nie mam takiego słowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ;)
  Pełny adres bloga: www.shadowofeternaladventure.blogspot.com
  Tytuł : NaLu Story
  Autor : Olivv
  Kategoria i podkategoria : Fanfiction, Fantastyka
  Opis opowiadania:
  Lucy znów jest sama, po raz kolejny. Natsu jak i reszta członków gildii opuścili ją. Starając się jakoś przetrwać kolejny dzień wyrusza w podróż, aby stać się na nowo silną, ale i odporną na zranienia.
  Kogo spotka na swojej drodze?
  Czy skrzyżuje swoje drogi na nowo z Natsu?
  Kto stanie się jej wrogiem?

  To i wiele więcej na moim dopiero co założonym blogu ;)
  Miejsce dodania linku: do Katalogu Opowiadań

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł bloga: "Miłość jest jak wiatr... Nie możesz jej zobaczyć, ale możesz ją poczuć..." - Suigetsu x Karin
  Nick Herosa: Kahori Nakadai
  Linka dzieła: http://love-will-survive-karin-and-suigetsu.blogspot.com/
  Boska dokumentacja: Historia na tym blogu to poprawiona historia o Mangetsu oraz kunoichi która poznał. Obecnie jest to opowiadanie o Suigetsu, ale wątek wskrzeszenia jego brata i cała stara historia będą tutaj przedstawione. O czym jest historia? Jest to przyszłość. Suigetsu po jakimś czasie od rozwiązania drużyny Sasuke postanowił wyruszyć w podróż która trwa już dwa lata. Próby kontaktu z rodziną nie powiodły się więc młody mężczyzna rozważa powrót do Kirigakure. Jednak wspomina On swoją przeszłość i dzięki temu można bardziej zapoznać się z poprzednią historią która jest początkiem tej, ale już nie jest publikowana. Pierwsza księga opowiadania skupia się głownie na Suigetsu i jego bracie który po wskrzeszeniu udał się wraz z białowłosym do Kiri i tam doszło do jego ponownego spotkania z Yuriko. A druga część? Przedstawia powrót Suigetsu do domu oraz to co dzieje się dalej...
  Boska przynależność: Naruto
  Hasło: Marsenia ;D

  OdpowiedzUsuń