poniedziałek, 13 lipca 2015

25. Odcienie Szarości

Odcienie szarości
Faith Pain
▲▲▲
Czarodziejki już dawno zapomniały o trudnych czasach, kiedy były zmuszone do walki. Teraz życie upływa im bez trosk i strachu.
Usagi staje się szczęśliwą mężatką. Minako wciąż goni za swoim marzeniem, biegając z jednego castingu na drugi. Rei przygotowuje się do przejęcia opieki nad świątynią. Makoto planuje otwarcie własnej restauracji, a Ami skończyła studia medyczne.
Każda z nich stara się realizować swoje skryte marzenia, które tak często musiały być porzucane lub odkładane na później, przez kolejne majaczące na horyzoncie bitwy. Niestety i tym razem los ma dla nich inne plany.
Tuż po ślubie Mamoru i Usagi, w progu ich mieszkania staje Selena. Dziewczyna ku zaskoczeniu wszystkich, podaje się za młodsza siostrę pani Chiby, czym wprowadza niemałe zamieszanie pośród czarodziejek. Po przedstawieniu niezbitych dowodów na to, że mówi prawdę, wchodzi w dotychczasowe spokojne, ale monotonne życie bohaterów, rozpychając się łokciami.
Wszystkich nurtuje pytanie, dlaczego Selena pojawia się dopiero teraz? Jakie to będzie miało konsekwencje dla królestwa? Czy pojawienie się siostry dawnej Serenity, wróży kolejne walki?
Na te i inne pytania odpowiada prowadzony przeze mnie blog. Jeżeli zainteresowałam Cię tym opisem drogi czytelniku to zapraszam do czytania.
Notki są cały czas poprawiane, uzupełniane i przenoszone ze starego bloga z Onetu, a także pisane nowe — kontynuacja zaczętej tam historii. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz