wtorek, 25 sierpnia 2015

98. Moja wersja Ao no Exorcist - "Czy zostaniesz kiedy wszystko spłonie?"


Moja wersja Ao no Exorcist - "Czy zostaniesz kiedy wszystko spłonie?"
Hadesumaru
▲▲▲
Dwie drogi, które miliony lat temu skrzyżowały się ze sobą przez jeden, jaśniejący w mroku, biały płomień - ponownie się spotykają. A spotkanie natur przeciwnych, jak ogień i woda, nigdy nie może skończyć się dobrze. Rin Okumura wie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jednego tragicznego dnia poznał makabryczną prawdę o swoim pochodzeniu, w efekcie czego stracił ojca i dom. Wylądował w Akademii Prawdziwego Krzyża, tam będzie kształcić się w zawodzie egzorcysty aby zgładzić tego, który go począł - sprawcę tragedii, władcę Gehenny. 
Harumi Karamorita nauczyła się, że przeznaczenia nie da się oszukać. Trzy lata temu pojmana przez oddział egzorcystów do spraw specjalnych, kończy swoją odsiadkę w Tartarze - wymiarze kary doczesnej dla demonów. By chronić brata decyduje się podpisać diabelski cyrograf i skazać się na wieczność służby u syna Szatana, jako Biały Chowaniec Błękitnego Egzorcysty.
 Czy tej dwójce uda się przezwyciężyć wszystko, co ich dzieli nim będzie za późno? Kto jest wrogiem a kto przyjacielem? Czy zdążą poznać prawdę przed wybiciem ostatecznej godziny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz