piątek, 12 lutego 2016

171.Twoje serce cię nabiera, twoje ciało z tym walczy.

Twoje serce cię nabiera, twoje ciało z tym walczy.
Chingyu
▲▲▲

Love is not over to opowiadanie o młodym, wesołym chłopaku, który szybko musiał stać się dojrzałym mężczyzną. Wszystko zmieniło się, kiedy Naruto Uzumaki rozpoczął pracę w dużym budynku jako nic nie warty woźny. Tam poznał swoją szefową Fuukę, starszą kobietę, która rządzi całym biznesem. Zakochuje się w niej, jednak po pewnym czasie ten związek robi się dla niego uciążliwy. Kiedy wieczorem musiał zostać w budynku nieco dłużej zauważył na sali gimnastycznej dziewczynę, granatowowłosą piękność, która grała z nieopisaną pasją w siatkówkę.
Jego życie jednak co chwilę się zmienia i tak było i tym razem, kiedy na cmentarzu spotkał... Bliźniaka.

2 komentarze:

 1. Niestety strony spisu nie pokazują się na moim laptopie, więc zgłaszam tutaj iż chciałabym poinformować, że adres jak i opis bloga zmieniły się.
  Adres: http://love-is-not-over.blogspot.com/
  Opis: Love is not over to opowiadanie o młodym, wesołym chłopaku, który szybko musiał stać się dojrzałym mężczyzną. Wszystko zmieniło się, kiedy Naruto Uzumaki rozpoczął pracę w dużym budynku jako nic nie warty woźny. Tam poznał swoją szefową Fuukę, starszą kobietę, która rządzi całym biznesem. Zakochuje się w niej, jednak po pewnym czasie ten związek robi się dla niego uciążliwy. Kiedy wieczorem musiał zostać w budynku nieco dłużej zauważył na sali gimnastycznej dziewczynę, granatowowłosą piękność, która grała z nieopisaną pasją w siatkówkę.
  Jego życie jednak co chwilę się zmienia i tak było i tym razem, kiedy na cmentarzu spotkał... Bliźniaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiany wprowadzone, dziękujemy za informację. :D

   Usuń