piątek, 2 października 2015

Boskie info #2


Oto kilka ważnych ogłoszeń, bo to, co tu się aktualnie dzieje, to jakaś anarchia.1. Spis dalej działa i robi swoje, więc można się zgłaszać!

2. Boski Wyrok: Prawdopodobnie w październiku pojawi się nowa opinia/recenzja/wyrok. Na razie nie mamy czasu na czytanie, blog jest długi i wszystko rozciąga się w czasie. Prosimy o cierpliwość. :)

3. Dostałyśmy wiadomość na czacie odnośnie błędów. Postaramy się w najbliższym czasie poprawić je, ale nie gwarantujemy poprawy każdego opisu bloga, gdyż z reguły nie przerabiamy wysłanych do nas tekstów, chyba że znajduje się tam błąd, który wręcz razi w oczy. Po prostu nie chcemy później problemów z autorami. 

4. Szablon będzie gotowy do dwóch tygodni. Niestety są z nim problemy, ale skończymy go w październiku. Ten jest już denerwujący i niepraktyczny. Cóż, przyznam, że był bardzo nieprzemyślany. Amatorszczyzna, że tak powiem.

5. Zaszły zmiany w grafiku. Nowe rozdziały będą się pojawiać regularnie w każdy WTOREK, a zgłoszenia w PIĄTEK i NIEDZIELĘ

 Chyba tyle chciałyśmy Wam powiedzieć. Coraz mniej Was tu zagląda, co robi się troszkę smutne, ale wszystko ma jeden wspólny czynnik, którym jest szkoła lub po prostu znudzenie oraz nasza mała aktywność. 
Pozdrawiamy,
Bogowie.

1 komentarz:

  1. To nie tak, że szablon jest denerwujący, ale na rozciągające się obwieszczenia można byłoby użyć rotatora bannerów. U mnie to zadziałało i pasek boczny nie rozciąga się teraz w nieskończoność ^^
    Mnie szablon się bardzo podoba, jest taki uroczo skromny ^^.
    Pozdrawiam~!
    Darka3363

    OdpowiedzUsuń